Zdjęcie ekipy studia tatuażu i piercingu Stoneheads Gdańsk

Witamy w Stoneheads Tattoo Gdańsk

Szukasz najlepszego salonu tatuażu w Gdańsku? BINGO! Trafiłeś w dziesiątkę! Istniejemy na rynku ponad piętnaście lat, a spod naszych maszyn wyszło wiele imponujących dzieł tatuażu artystycznego. A Twój tatuaż może być kolejnym.

Stoneheads mieści się w samym sercu gdańskiej starówki, tuż przy fontannie Neptuna, a w naszym studio znajdziesz to czego Ci potrzeba. Tatuaż jest dla nas nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją, której oddajemy się bez reszty. Wpadaj do studio tatuażu STONEHEADS – doradzimy, wymyślimy i zaprojektujemy tatuaż, który będziesz dumnie nosić przez całe życie. A dla fascynatów Body Piercingu nasza oferta jest równie ciekawa.
Posiadamy w swojej ofercie najlepsze kolczyki renomowanych światowych firm. Wykonujemy wszystkie rodzaje piercingu począwszy od: Brwi/Eyebrow, Nosa/Nostril, Madonna, poprzez Traugus, Rook, Industrial po Sutki/Nipple, Powierzchniowe/Surface, Microdermal oraz piercing intymny damski oraz męski.

Cennik tatuaży zawsze dobieramy indywidualnie na podstawie wielkości wzoru i stopnia jego skomplikowania.Każdy kto lubi tatuaże, nie będzie żałował że wybrał właśnie Stoneheads Tattoo Gdańsk.
Zapraszamy Was serdecznie, silniki naszych maszyn już się grzeją!

Piercing Stoneheads Gdansk_21

Body Piercing

W naszym studio możesz wykonać przekłucia każdego rodzaju, od podstawowych po najbardziej zaawansowane, oraz przekłucia intymne. Wszystko to wykonane ręką profesjonalisty, zachowującego najwyższe standardy higieny oraz pracującego na wysokiej jakości biżuterii.

Twoje cialo - Twoj wybor - Tattoo Gdansk_46

Ty decydujesz o swoim ciele

Każdy z naszych artystów pracuje we własnym stylu, ale to jaki ma być Twój tatuaż zależy tylko od Ciebie! Dziel się z swoimi pomysłami. My natomiast odwzorujemy projekt oraz wykonamy go na Twoim Ciele. Jeśli masz jakieś wątpliwości- służymy merytoryczną poradą.

Stoneheads Tattoo Gdansk 4

Tattoo

W naszym studio pracują artyści różniący się stylem swoich projektów, dlatego na pewno znajdziesz u nas to, czego szukasz! Pracujemy na własnych projektach, dlatego wystarczy przyjść i opowiedzieć o swoim pomyśle. A nasza ekipa stworzy dla Ciebie projekt i w razie potrzeby doradzi najlepsze rozwiązania. Pamiętaj! Nie jesteśmy gabinetem dentystycznym- nie bój dzielić się z nami swoimi pomysłami. Najważniejsze jest to, abyś miał poczucie, że projekt stworzony przez naszego artystę jest w 100% Twój! Zasada jest prosta: Ty dajesz pomysł, my natomiast go realizujemy!.